Willkommen :)


Lokalizacja

Biały Dworek położony jest w spokojnej części Zakopanego 2,5 km od słynnego deptaka Krupówki, 700 metrów od stoku Nosal, 200 metrów od wejścia do Doliny Olczyskiej, 300 metrów od Kaplicy w Jaszczurówce zaprojektowanej przez Stanisława Witkiewicza.


Zakwaterowanie

Biały Dworek oferuje komfortowe pokoje i apartamenty wyposażone w telewizor, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy z nich obejmuje część wypoczynkową, czajnik, lodówkę, mini aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. Większość z nich dysponuje balkonem.


Udogodnienia

Goście na miejscu mogą skorzystać z sauny, zorganizować grilla, a dla dzieci przygotowano salę zabaw.
Do dyspozycji gości jest także bezpłatny, zamykany na noc parking.


Wyżywienie

W Białym Dworku serwowane jest śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolacje.


 

Artykuły o regionie


Szczyty w Tatrach

Tatry przyciągają turystów o każdej porze roku, w lecie obiekty noclegowe pękają w szwach. O tej porze roku najwygodniej zdobywać szczyty, ale zima też ma swoich zwolenników. Ważne, żeby zachować ostrożność, odpowiednio się przygotować do wędrówki oraz śledzić komunikaty TOPR. Które szczyty w Tatrach warto zobaczyć oprócz najbardziej popularnego Giewontu i Kasprowego Wierchu? Na przykład Czerwone Wierchy, czyli masyw górski z czterema szczytami. Tworzą go Ciemniak (2096 m.n.p.m), Krzesanica (2122 m.n.p.m), Małołączniak (2104 m.n.p.m) i Kondracka Kopa (2005 m.n.p.m). Kilkugodzinną wędrówkę najlepiej pokonać idąc czerwonym szlakiem, a po drodze podziwiać panoramę polskich i słowackich Tatr. Jeśli wybieram więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Wifi

  • Parkplatze

StandortProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.bialydworek.wzakopanem.pl

tel.[+48] 182014678Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony